Hartford

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 0,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 609 příspěvků vloženo, 1728 editováno a 841 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hartford

Hartford, Connecticut

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Hartford Hartford
    Originální název:
    Original Name:
    Hartford
    Další názvy:
    Other Names:
    The Insurance Capital of the World, The Heartbeat, New England's Rising Star
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    okres Hartford Hartford County
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    41°76'27.36"N 72°67'42.86"W
    Místní části:
    Local Municipalities:
    Central Business District/Downtown, Parkville, Frog Hollow, Asylum Hill, West End, Sheldon/Charter Oak, Clay-Arsenal and Upper Albany, South End and Little Ital, South Green, Barry Square, South Meadows, Southwest, Behind the Rocks, North Meadows, Blue Hills, Northeast

    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1654
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    Pamätník námorníkom a vojakom (Soldiers and Sailors Memorial Arch)
    Muzea:
    Museums:
    Dom Samuela Colta (múzeum)
    Historický kompex starej továrne na zbrane.
    Armsmear -Samuel Colt Home
    Colt Armory
    Osobnosti:
    Personalities:
    Datum *
    Date *
    Datum †
    Date †
    Fotografie
    Photo
    Jméno
    Name
    Stát
    Country
    16.03.1812   Terry, Henry Dwight
    10.11.1827   Terry, Alfred Howe
      30.07.1869 Toucey, Isaac
      16.03.1870 Ripley, James Wolfe
      11.02.1878 Welles, Gideon
    18.11.1895   Gaffey, Hugh Joseph
    23.01.1931   Crist, George B.
    18.01.1936   RisCassi, Robert William
      07.11.1965 - Cohen, Morris George
      01.10.2003 Hardisty, Huntington
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    DD.08.1922 23.03.1925 152. pěší brigáda
    152nd Infantry Brigade
    03.03.1925 05.09.1928 511. pěší prapor
    511th Infantry Battalion
    23.03.1925 24.08.1936 152. brigáda
    152nd Brigade
    24.08.1936 DD.MM.RRRR 152. pěší brigáda
    152nd Infantry Brigade
    07.10.1946 25.07.1954 76. pěší divize
    76th Infantry Division
    15.10.1946 DD.MM.RRRR 43. pěší divize
    43rd Infantry Division
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    Znak:
    Coat of Arms:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.hartford.gov
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/116634#403401Verze : 0
    MOD