41. protiletadlový oddíl [1951-1955]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

41. protiletadlový oddíl [1951-1955]

41st Anti-Aircraft Division

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    41. protiletadlový oddíl 41st Anti-Aircraft Division
    Originální název:
    Original Name:
    41. protiletadlový oddíl
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.10.1951
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.11.1955
    Nástupce:
    Successor:
    41. protiletadlový dělostřelecký oddíl 41st Anti-Aircraft Artillery Division
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.10.1951-01.11.1955 Velitelství dělostřelectva 1. sboru
    01.11.1954-01.11.1955 Artillery Command of the 1st Corps
    Dislokace:
    Deployed:
    01.10.1951-DD.10.1953 Jelšava, ? /
    DD.10.1953-01.11.1955 Šafárikovo, ? /

    Velitel:
    Commander:

    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:





    Poznámka:
    Note:
    01.10.1951-DD.10.1953 VÚ 9654 Jelšava
    DD.MM.1953-01.11.1955 VÚ 9654 Šafárikovo
    -
    Zdroje:
    Sources:
    ŠTAIGL, Jan – MINAŘÍK, Pavel: Dislokácia a krycie čísla jednotiek, útvarov a zariadení čs. armády a vojsk ministerstva vnútra na Slovensku 1945 – 1992. Bratislava : Vojenský historický ústav, 2014, 495 s., zozn. ISBN 978-80-89523-30-6
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/117746#405951Verze : 8
    MOD