Válka revue - speciál

Diskuse

Hezký den přátelé. Zakoupil jsem si tento týden speciál Válka revue, věnovaný možné čs. obraně v září 1938. Na první pohled jsem byl celkem nadšen Smile, ale po podrobném prostudování celého časopisu (což jsem právě dokončil), už tak nadšen nejsem Sad. Nebudu zde rozebírat vše, co mi vadí. Uvedu pouze příklad. Na str. 14 a 15 poravnává autor kvalitu československých a německých tanků a to na nejrozšířenějším čs. tanku LT 35 a německém Pz III, který byl právě do výzbroje v malém počtu zaváděn. Očekával bych srovnání spíše s Pz II či Pz I. Jsou tam samozřejmně i věci pozitivní... A musím kladně hodnotit už samotný záměr pokusit se zpracovat takto náročné téma. No, co vy na to ? Smile
URL : https://www.valka.cz/Valka-revue-special-t122675#418480 Verze : 0
Diskusní příspěvek Faktografický příspěvek
Přílohy

Přidejte se k nám

Věříme, že mezi Vámi jsou lidé s různými zájmy a zkušenostmi, kteří by mohli přispět svými znalostmi a nápady. Pokud máte rádi vojenskou historii a máte zkušenosti s historickým výzkumem, psaním článků, editací textů, moderováním, tvorbou obrázků, grafiky nebo videí, nebo prostě jen máte chuť se zapojit do našeho unikátního systému, můžete se k nám připojit a pomoci nám vytvářet obsah, který bude zajímavý a přínosný pro ostatní čtenáře.

Zjistit více