Kohout, Mikuláš

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Kohout, Mikuláš

generál intendantstva / General of the Intendant Service

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kohout Kohout
    Jméno:
    Given Name:
    Mikuláš Mikuláš
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Mikuláš Kohout
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál intendantstva General of the Intendant Service
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    15.01.1895 Plzeň / 15.01.1895 Plzeň /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    06.07.1963 Praha /
    06.07.1963 Praha /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    Vojenský ústřední archiv Praha, fond Kvalifikační listiny vojenských osob
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/126580#429029Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kohout Kohout
    Jméno:
    Given Name:
    Mikuláš Mikuláš
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Mikuláš Kohout
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.1905-DD.MM.1912 Státní gymnasium, Plzeň
    DD.MM.1912-DD.MM.1915 České vysoké učení technické, Praha
    DD.MM.1905-DD.MM.1912 Státní gymnasium, Plzeň
    DD.MM.1912-DD.MM.1915 České vysoké učení technické, Praha
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.1925-DD.MM.1928 Vojenská intendanční škola
    DD.MM.1925-DD.MM.1928 Military Logistic College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    30.06.1933 major
    01.08.1937 podplukovník
    02.10.1945 plukovník
    25.10.1946 generál intendantstva
    30.06.1933 Major
    01.08.1937 Lieutenant Colonel
    02.10.1945 Colonel
    25.10.1946 General of the Intendant Service
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    27.09.1938-22.10.1938 Velitel : V./5. oddělení /intendanční/
    27.09.1938-22.10.1938 Commander : 5th Section /Logistic/ of the 5th Department
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Vojenský ústřední archiv Praha, fond Kvalifikační listiny vojenských osob
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/126580#578308Verze : 1
    MOD