3. letecká záchranná a odsunová skupina [1965-1976]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

3. letecká záchranná a odsunová skupina [1965-1976]

3rd Aerospace Rescue and Recovery Group

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    3. letecká záchranná a odsunová skupina 3rd Aerospace Rescue and Recovery Group
    Originální název:
    Original Name:
    3rd Aerospace Rescue and Recovery Group
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    14.12.1965
    Předchůdce:
    Predecessor:
    3. letecká záchranná skupina 3rd Air Rescue Group
    Datum zániku:
    Disbanded:
    31.01.1976
    Nástupce:
    Successor:
    563. záchranná skupina 563rd Rescue Group
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    08.01.1966-31.01.1976 ?
    08.01.1966-31.01.1976 Pacific Aerospace Rescue and Recovery Center
    Dislokace:
    Deployed:
    08.01.1966-15.02.1973 Saigon, Tan Son Nhut Air Base /
    15.02.1973-15.09.1975 Nakhan Phanom RTAFB
    15.09.1975-31.01.1976 U-Tapao RTAFB
    Velitel:
    Commander:
    08.01.1966-01.11.1966 Beall, Arthur W. (Colonel)
    01.11.1966-06.10.1967 Lovelady, Albert P. (Colonel)
    06.10.1967-20.09.1968 Leske, Paul E. (Colonel)
    20.09.1968-17.06.1969 Bridges, Hollon H. (Colonel)
    17.06.1969-17.08.1969 Burleson, Rayvon (Colonel)
    17.08.1969-17.07.1970 Frazee, Malcolm C. (Colonel)
    17.07.1970-18.10.1970 Sohle, Frederick V. Jr (Colonel)
    18.10.1970-DD.07.1971 Pinyerd, George C. (Colonel)
    DD.07.1971-DD.11.1971 Leong, Herbert (Colonel)
    DD.11.1971-13.01.1972 Britton, Warner A. (Colonel)
    13.01.1972-DD.01.1973 Muirhead, Cecil N. Jr (Colonel)
    DD.01.1973-17.12.1973 Zehnder, Herbert R. (Colonel)
    17.12.1973-11.12.1974 Burdett, Richard F. (Colonel)
    11.12.1974-02.01.1975 Mueller, Melvin D. (Lieutenant Colonel)
    02.01.1975-03.12.1975 Trapp, Charles E. (Lieutenant Colonel)
    03.12.1975-31.01.1976 Forrester, Cleveland E. (Lieutenant Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/136609#450752Verze : 0
    MOD