61. letištní skupina [1994-2006]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 29.590,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

61. letištní skupina [1994-2006]

61st Air Base Group

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    61. letištní skupina 61st Air Base Group
    Originální název:
    Original Name:
    61st Air Base Group
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    16.09.1994
    Předchůdce:
    Predecessor:
    61. vojenská transportní skupina 61st Military Airlift Group
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.08.2006
    Nástupce:
    Successor:
    61. skupina zabezpečení misí 61st Mission Support Group
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.10.1994-01.08.2006 ?
    01.10.1994-01.08.2006 Space and Missile Systems Center
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    01.10.1994-08.09.1995 Jasinski, Andrew B. (Colonel)
    08.09.1995-12.09.1997 Engel, Gilbert A. Jr (Colonel)
    12.09.1997-18.06.1999 Barnes, Dieter V. (Colonel)
    18.06.1999-26.09.2000 Price, David E. (Colonel)
    26.09.2000-27.09.2002 Parker, Phil W. (Colonel)
    27.09.2002-11.05.2004 Kistner, Brian E. (Colonel)
    11.05.2004-21.07.2004 Brazelton, Carl E. (Colonel)
    21.07.2004-29.06.2006 Codispoti, Joseph M. (Colonel)
    29.06.2006-01.08.2006 Benitez, Nannette (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/137053#451197Verze : 0
    MOD