314. skupina pro přepravu jednotek, střední [1948-1957]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

314. skupina pro přepravu jednotek, střední [1948-1957]

314th Troop Carrier Group, Medium

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    314. skupina pro přepravu jednotek, střední 314th Troop Carrier Group, Medium
    Originální název:
    Original Name:
    314th Troop Carrier Group, Medium
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    19.11.1948
    Předchůdce:
    Predecessor:
    314. skupina pro přepravu jednotek, težká 314th Troop Carrier Group, Heavy
    Datum zániku:
    Disbanded:
    08.10.1957
    Nástupce:
    Successor:
    314. taktická transportní skupina 314th Tactical Airlift Group
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.11.1948-08.10.1957 314. křídlo pro přepravu jednotek, střední
    07.09.1950-09.09.1950 ?
    10.09.1950-30.11.1950 ?
    01.12.1950-25.01.1951 dočasně podřízena: 314. letecká divize
    25.01.1951-01.11.1952 dočasně podřízena: 315. letecká divize (bojová přepravní)
    01.01.1953-15.11.1954 dočasně podřízena: ?
    01.11.1948-08.10.1957 314th Troop Carrier Wing, Medium
    07.09.1950-09.09.1950 attached to Far East Air Forces [FEAF]
    10.09.1950-30.11.1950 attached to FEAF Combat Cargo Command
    01.12.1950-25.01.1951 attached to 314th Air Division
    25.01.1951-01.11.1952 attached to 315th Air Division (Combat Cargo) 
    01.01.1953-15.11.1954 attached to 483rd Troop Carrier Wing
    Dislokace:
    Deployed:
    21.10.1948-19.04.1950 Smyrna, Sewart Air Force Base
    19.04.1950-05.05.1950 Laurenburg-Maxton Air Field
    05.05.1950-01.09.1950 Smyrna, Sewart Air Force Base
    07.09.1950-15.11.1954 Ashiya, Ashiya Air Base
    15.11.1954-08.10.1957 Smyrna, Sewart Air Force Base

    Velitel:
    Commander:
    08.10.1948-27.08.1951 Henderson, Richard W. (Colonel)
    27.08.1951-28.09.1951 Delacey, William H. (Colonel)
    28.09.1951-01.05.1952 Daniel, David E. (Colonel)
    01.05.1952-DD.11.1954 Sommers, Harold L. (Lieutenant Colonel)
    01.01.1957-08.10.1957 Howe, Charles W. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/137462#451606Verze : 0
    MOD