317. taktické transportní křídlo [1967-1992]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

317. taktické transportní křídlo [1967-1992]

317th Tactical Airlift Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    317. taktické transportní křídlo 317th Tactical Airlift Wing
    Originální název:
    Original Name:
    317th Tactical Airlift Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.05.1967
    Předchůdce:
    Predecessor:
    317. křídlo pro přepravu jednotek 317th Troop Carrier Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.01.1992
    Nástupce:
    Successor:
    317. transportní křídlo 317th Airlift Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.05.1967-24.12.1969 840. letecká divize
    24.12.1969-31.03.1970 9. letecká armáda
    31.03.1970-31.12.1974 839. letecká divize
    31.12.1974-18.08.1993 21. letecká armáda
    31.12.1974-30.06.1975 ?
    01.05.1967-24.12.1969 840th Air Division
    24.12.1969-31.03.1970 Ninth Air Force
    31.03.1970-31.12.1974 839th Air Division
    31.12.1974-18.08.1993 Twenty-First Air Force
    31.12.1974-30.06.1975 attached to Operating Location A, Headquarters Twenty-First Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    01.05.1967-31.08.1971 Lockbourne, Lockbourne AFB
    31.08.1971-01.01.1992 Fayetteville, Pope AFB
    Velitel:
    Commander:
    01.05.1967-13.09.1967 Levy, Robert M. (Colonel)
    13.09.1967-28.09.1967 Schneider, Jack J. (Colonel)
    28.09.1967-18.12.1967 Giles, James A. (Colonel)
    18.12.1967-20.05.1968 Richardson, Bill M. (Colonel)
    20.05.1968-19.06.1968 Giles, James A. (Colonel)
    19.06.1968-02.01.1970 Richardson, Bill M. (Colonel)
    02.01.1970-14.07.1971 Downs, Richard J. (Colonel)
    14.07.1971-31.08.1971 Cline, Thomas G. (Colonel)
    31.08.1971-13.04.1973 Norwood, Billie J. (Colonel)
    13.04.1973-14.09.1973 Rumsey, Edwin F. (Colonel)
    14.09.1973-06.06.1975 Young, Stewart (Colonel)
    06.06.1975-08.08.1977 Coverdale, Robert F. (Brigadier General)
    08.08.1977-28.02.1979 Kraljev, Benjamin Jr (Colonel)
    28.02.1979-29.03.1980 Erickson, Duane H. (Brigadier General)
    29.03.1980-27.02.1981 Patterson, Robert B. (Colonel)
    27.02.1981-18.02.1983 Field, Edsel R. (Colonel)
    18.02.1983-29.02.1984 Willis, Frank E. (Colonel)
    29.02.1984-23.09.1985 Clarkson, Rolland F. Jr (Colonel)
    23.09.1985-26.03.1987 Peoples, Ronnie C. (Colonel)
    26.03.1987-19.04.1988 Brya, Edward N. (Colonel)
    19.04.1988-20.06.1989 Buckingham, Frederick N. (Colonel)
    20.06.1989-18.06.1990 Sowada, Daniel E. (Colonel)
    18.06.1990-01.01.1992 Bailey, Maxwell C. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/137488#451632Verze : 1
    MOD