374. skupina pro přepravu jednotek [1946-1948]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

374. skupina pro přepravu jednotek [1946-1948]

374th Troop Carrier Group

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    374. skupina pro přepravu jednotek 374th Troop Carrier Group
    Originální název:
    Original Name:
    374th Troop Carrier Group
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    15.10.1946
    Předchůdce:
    Predecessor:
    374. skupina pro přepravu jednotek 374th Troop Carrier Group
    Datum zániku:
    Disbanded:
    21.05.1948
    Nástupce:
    Successor:
    374. skupina pro přepravu jednotek, težká 374th Troop Carrier Group, Heavy
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    15.10.1946-15.12.1946 ?
    15.10.1946-14.12.1946 ?
    15.12.1946-20.02.1947 ?
    01.02.1947-20.02.1947 ?
    20.02.1947-25.03.1947 13. letecká armáda
    20.02.1947-24.03.1947 ?
    25.03.1947-01.04.1947 ?
    01.04.1947-01.09.1947 20. letecká armáda
    01.09.1947-17.08.1948 ?
    01.09.1947-21.05.1948 dočasně podřízena: 20. letecká armáda
    15.10.1946-15.12.1946 United States Army Forces, Pacific
    15.10.1946-14.12.1946 attached to Pacific Air Service Command, United States Army
    15.12.1946-20.02.1947 Pacific Air Service Command, United States Army
    01.02.1947-20.02.1947 attached to Philippine Air Material Area [Provisional]
    20.02.1947-25.03.1947 Thirteenth Air Force
    20.02.1947-24.03.1947 attached to Philippine Air Material Area [Provisional]
    25.03.1947-01.04.1947 Philippine Air Material Area, (Provisional)
    01.04.1947-01.09.1947 Twentieth Air Force
    01.09.1947-17.08.1948 Marianas Air Material Area (Provisional)
    01.09.1947-21.05.1948 attached to Twentieth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    15.10.1946-01.04.1947 Nichols Field
    01.04.1947-21.05.1948 Harmon Field
    Velitel:
    Commander:
    15.10.1946-31.01.1947 Walker, Audrin R. (Colonel)
    01.02.1947-31.08.1947 -, - (-)
    01.09.1947-01.03.1948 Koons, Forrest H. (Lieutenant Colonel)
    01.03.1948-21.05.1948 Moore, Charles K. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/137685#451829Verze : 1
    MOD