374. skupina pro přepravu jednotek, težká [1948-1958]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

374. skupina pro přepravu jednotek, težká [1948-1958]

374th Troop Carrier Group, Heavy

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    374. skupina pro přepravu jednotek, težká 374th Troop Carrier Group, Heavy
    Originální název:
    Original Name:
    374th Troop Carrier Group, Heavy
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    21.05.1948
    Předchůdce:
    Predecessor:
    374. skupina pro přepravu jednotek 374th Troop Carrier Group
    Datum zániku:
    Disbanded:
    18.11.1958
    Nástupce:
    Successor:
    374. taktická transportní skupina 374th Tactical Airlift Group
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    21.05.1948-17.08.1948 ?
    01.09.1947-16.08.1948 dočasně podřízeno: 20. letecká armáda
    17.08.1948-01.07.1957 374. křídlo pro přepravu jednotek, těžké
    01.07.1957-18.11.1958 ?
    21.05.1948-17.08.1948 Marianas Air Material Area (Provisional)
    01.09.1947-16.08.1948 attached to Twentieth Air Force
    17.08.1948-01.07.1957 374th Troop Carrier Wing, Heavy
    01.07.1957-18.11.1958 1503rd Air Transport Wing
    Dislokace:
    Deployed:
    21.05.1948-05.03.1949 Harmon Field
    05.03.1949-18.11.1958 Tachikawa, Tachikawa Air Base

    Velitel:
    Commander:
    01.03.1948-23.06.1948 Moore, Charles K. (Colonel)
    23.06.1948-DD.03.1949 Calhoun, William R. Jr (Lieutenant Colonel)
    DD.03.1949-DD.08.1949 Crawford, Troy W. (Colonel)
    DD.08.1949-22.07.1950 Tarver, Benjamin M. Jr (Lieutenant Colonel)
    22.07.1950-DD.07.1951 Bott, Herbert A. (Colonel)
    DD.07.1951-DD.09.1951 Howe, Charles W. (Colonel)
    DD.09.1951-20.04.1952 Nigro, Edward H. (Colonel)
    20.04.1952-26.08.1952 Hogan, James F. (Lieutenant Colonel)
    26.08.1952-11.11.1952 Nigro, Edward H. (Colonel)
    11.11.1952-19.12.1952 Johnson, Frederick C. (Lieutenant Colonel)
    19.12.1952-DD.01.1953 Dixon, Howard P. (Lieutenant Colonel)
    DD.01.1953-24.04.1953 Johnson, Frederick C. (Lieutenant Colonel)
    24.04.1953-15.06.1954 Williams, Francis W. (Colonel)
    15.06.1954-03.02.1956 Tara, Hollis B. (Colonel)
    03.02.1956-06.06.1958 Cooke, Guy Jr (Colonel)
    06.06.1958-28.07.1958 Scott, John J. (Lieutenant Colonel)
    28.07.1958-18.11.1958 Forwood, William G. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/137687#451831Verze : 1
    MOD