419. skupina pro přepravu jednotek [1944-1946]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.400,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

419. skupina pro přepravu jednotek [1944-1946]

419th Troop Carrier Group

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    419. skupina pro přepravu jednotek 419th Troop Carrier Group
    Originální název:
    Original Name:
    419th Troop Carrier Group
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.12.1944
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    15.02.1946
    Nástupce:
    Successor:
    419. skupina pro přepravu jednotek, střední 419th Troop Carrier Group, Medium
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    31.01.1945-06.12.1945 ?
    06.12.1945-01.01.1946 20. letecká armáda
    01.01.1946-01.02.1946 ?
    01.02.1946-15.02.1946 ?
    31.01.1945-06.12.1945 Central Pacific Base Command
    06.12.1945-01.01.1946 Twentieth Air Force
    01.01.1946-01.02.1946 Pacific Air Command, U.S. Army
    01.02.1946-15.02.1946 Far East Air Service Command
    Dislokace:
    Deployed:
    31.01.1945-15.02.1946 Guam
    Velitel:
    Commander:
    31.01.1945-01.02.1945 -, - (-)
    01.02.1945-05.03.1945 Dang, Vernon C. (Captain)
    05.03.1945-10.05.1945 Swearingen, Victor C. (Major)
    10.05.1945-06.08.1945 Mears, Frank H. (Colonel)
    06.08.1945-19.08.1945 Swearingen, Victor C. (Lieutenant Colonel)
    19.08.1945-10.11.1945 Wakefield, John B. Jr (Major)
    10.11.1945-21.11.1945 Dang, Vernon C. (Captain)
    21.11.1945-11.12.1945 Boggs, John L. (Captain)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/137781#451925Verze : 1
    MOD