Nemocnice USAF, Wurthsmithova základna vzdušných sil [1970-1987]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Nemocnice USAF, Wurthsmithova základna vzdušných sil [1970-1987]

USAF Hospital, Wurtsmith 

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Nemocnice USAF, Wurthsmithova základna vzdušných sil USAF Hospital, Wurtsmith
    Originální název:
    Original Name:
    USAF Hospital, Wurtsmith
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.10.1970
    Předchůdce:
    Predecessor:
    853. zdravotnická skupina 853rd Medical Group
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.07.1987
    Nástupce:
    Successor:
    379. strategická nemocnice 379th Strategic Hospital
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.10.1970-01.07.1987 ?
    01.10.1970-01.07.1987 379th Bombardment Wing
    Dislokace:
    Deployed:
    01.10.1970-01.07.1987 Oscoda, Wurtsmith AFB
    Velitel:
    Commander:
    15.07.1971-15.08.1973 Bellamy, Henry M. Jr (Lieutenant Colonel)
    15.08.1973-12.08.1975 Victor, Martin I. (Lieutenant Colonel)
    12.08.1975-15.08.1977 Jecha, Larry D. (Lieutenant Colonel)
    15.08.1977-31.08.1978 Kleinsmith, Robert A. (Lieutenant Colonel)
    31.08.1978-17.02.1981 Kaufman, R. (Colonel)
    17.02.1981-DD.04.1982 McGovern, E. L. (Colonel)
    DD.04.1982-30.12.1983 Leichtman, William (Colonel)
    30.12.1983-20.06.1985 Dean, Nowlan K. (Colonel)
    20.06.1985-05.07.1985 Powell, Stephen T. (Lieutenant Colonel)
    05.07.1985-01.07.1987 Hardison, Gary D. (Colonel)
    Výzbroj:
    Armament:
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138206#452350Verze : 1
    MOD