Řídicí středisko tankerů a transportních letadel Velitelství letecké přepravy [1992-2007]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 29.590,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Řídicí středisko tankerů a transportních letadel Velitelství letecké přepravy [1992-2007]

Air Mobility Command Tanker Airlift Control Center

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Řídicí středisko tankerů a transportních letadel Velitelství letecké přepravy Air Mobility Command Tanker Airlift Control Center
    Originální název:
    Original Name:
    Air Mobility Command Tanker Airlift Control Center
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    25.02.1992
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.04.2007
    Nástupce:
    Successor:
    618. řídicí středisko tankerů a transportních letadel 618th Tanker Airlift Control Center
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.04.1992-01.06.1992 ?
    01.06.1992-01.10.2003 Velitelství letecké přepravy
    01.10.2003-DD.MM.RRRR 18. letecká armáda
    01.04.1992-01.06.1992 Military Airlift Command
    01.06.1992-01.10.2003 Air Mobility Command
    01.10.2003-DD.MM.RRRR Eighteenth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138210#452354Verze : 0
    MOD