12. křídlo pro letecký výcvik [1972-]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.400,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

12. křídlo pro letecký výcvik [1972-]

12th Flying Training Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    12. křídlo pro letecký výcvik 12th Flying Training Wing
    Originální název:
    Original Name:
    12th Flying Training Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    22.03.1972
    Předchůdce:
    Predecessor:
    12. taktické stíhací křídlo 12th Tactical Fighter Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.05.1972-01.07.1993 ?
    01.07.1993-DD.MM.RRRR 19. letecká armáda
    01.05.1972-01.07.1993 Air Training Command
    01.07.1993-DD.MM.RRRR Nineteenth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    01.05.1972-14.08.1972 Vandenberg, Hoyt S. Jr (Colonel)
    14.08.1972-01.11.1973 Ryan, Malcolm E. (Brigadier General)
    01.11.1973-30.06.1975 Rollston, John P. (Colonel)
    30.06.1975-10.04.1978 Fleenor, Kenneth R. (Colonel)
    10.04.1978-18.06.1980 Giddings, Edward N. (Brigadier General)
    18.06.1980-10.07.1981 Cooney, Wilson C. (Brigadier General)
    10.07.1981-10.02.1983 Rhoten, Billy J. (Brigadier General)
    10.02.1983-05.02.1985 Cuellar, Hector M. (Colonel)
    05.02.1985-18.03.1987 Rohatsch, Ralph R. Jr (Colonel)
    18.03.1987-04.08.1988 Kehoe, Nicholas B. III (Colonel)
    04.08.1988-25.05.1990 Morrow, Ronnie K. (Colonel)
    25.05.1990-31.07.1991 Newton, Lloyd W. (Colonel)
    31.07.1991-28.01.1993 Peterson, Donald L. (Brigadier General)
    28.01.1993-18.01.1994 Gatliff, Robert E. (Brigadier General)
    18.01.1994-21.08.1995 Fleming, Thomas O. Jr (Brigadier General)
    21.08.1995-20.06.1997 Trexler, Garry R. (Brigadier General)
    20.06.1997-12.05.1999 Mentemeyer, Richard A. (Brigadier General)
    12.05.1999-27.06.2000 Stevenson, Lawrence H. (Brigadier General)
    27.06.2000-05.08.2002 Sutton, Peter U. (Brigadier General)
    05.08.2002-28.05.2004 Graper, Mark W. (Colonel)
    28.05.2004-20.01.2006 Hesterman, John W. III (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    15.12.1991-DD.MM.RRRR 12. operační skupina
    02.10.2009-DD.MM.RRRR 479. skupina pro letecký výcvik


    15.12.1991-DD.MM.RRRR 12th Operations Group
    02.10.2009-DD.MM.RRRR 479th Flying Training Group


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138299#452444Verze : 0
    MOD