23. stíhací křídlo [1948-1949]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

23. stíhací křídlo [1948-1949]

23rd Fighter Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    23. stíhací křídlo 23rd Fighter Wing
    Originální název:
    Original Name:
    23rd Fighter Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    10.08.1948
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    24.09.1949
    Nástupce:
    Successor:
    23. přepadové stíhací křídlo 23rd Fighter-Interceptor Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    16.08.1948-25.04.1949 20. letecká armáda
    25.04.1949-24.09.1949 ?
    16.08.1948-25.04.1949 Twentieth Air Force
    25.04.1949-24.09.1949 Caribbean Air Command
    Dislokace:
    Deployed:
    16.08.1948-03.04.1949 Dededo, Northwest Guam Air Force Base
    25.04.1949-24.09.1949 Howard AFB
    Velitel:
    Commander:
    16.08.1948-22.09.1948 Puryear, Romulus W. (Colonel)
    22.09.1948-25.04.1949 Shields, John T. (Colonel)
    25.04.1949-28.04.1949 Foster, Angier H. (Colonel)
    28.04.1949-24.09.1949 Hughes, Louis R. Jr (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    16.08.1948-24.09.1949 23. stíhací skupina


    16.08.1948-24.09.1949 23rd Fighter Group


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138340#452486Verze : 2
    MOD