37. taktické stíhací křídlo [1966-1970]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

37. taktické stíhací křídlo [1966-1970]

37th Tactical Fighter Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    37. taktické stíhací křídlo 37th Tactical Fighter Wing
    Originální název:
    Original Name:
    37th Tactical Fighter Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    26.10.1966
    Předchůdce:
    Predecessor:
    37. stíhací bombardovací křídlo 37th Fighter-Bomber Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    31.03.1970
    Nástupce:
    Successor:
    37. taktické stíhací křídlo 37th Tactical Fighter Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    26.10.1966-01.03.1967 ?
    01.03.1967-31.03.1970 7. letecká armáda
    26.10.1966-01.03.1967 Pacific Air Forces
    01.03.1967-31.03.1970 Seventh Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    01.03.1967-31.03.1970 Phu Cat, Phu Cat Air Base /
    Velitel:
    Commander:
    26.10.1966-28.02.1967 -, - (-)
    01.03.1967-05.05.1967 ?, ? ( ? )
    06.05.1967-15.05.1967 Lee, Raymond C. Jr (Colonel)
    15.05.1967-15.05.1968 Schneider, Edwin A. (Colonel)
    15.05.1968-01.05.1969 Manor, Leroy J. (Colonel)
    01.05.1969-31.03.1970 Trimble, Harry B. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138401#452547Verze : 1
    MOD