38. křídlo pro letecký výcvik [1972-1973]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

38. křídlo pro letecký výcvik [1972-1973]

38th Flying Training Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    38. křídlo pro letecký výcvik 38th Flying Training Wing
    Originální název:
    Original Name:
    38th Flying Training Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    22.03.1972
    Předchůdce:
    Predecessor:
    38. taktické raketové křídlo 38th Tactical Missile Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    30.09.1973
    Nástupce:
    Successor:
    38. křídlo pro letecký výcvik 38th Flying Training Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.08.1972-30.09.1973 ?
    01.08.1972-30.09.1973 Air Training Command
    Dislokace:
    Deployed:
    01.08.1972-30.09.1973 Laredo AFB
    Velitel:
    Commander:
    01.08.1972-08.11.1972 Svendsen, LeRoy W. Jr (Colonel)
    08.11.1972-30.09.1973 Bazley, Robert W. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138415#452561Verze : 1
    MOD