42. letištní křídlo [1994-]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

42. letištní křídlo [1994-]

42nd Air Base Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    42. letištní křídlo 42nd Air Base Wing
    Originální název:
    Original Name:
    42nd Air Base Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.10.1994
    Předchůdce:
    Predecessor:
    42. bombardovací křídlo 42nd Bomb Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.10.1994-DD.MM.RRRR ?
    01.10.1994-DD.MM.RRRR Air University
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    01.10.1994-09.05.1996 Waskow, Thomas C. (Brigadier General)
    09.05.1996-26.05.1998 Cole, William S. Jr (Colonel)
    26.05.1998-12.07.2001 Allenback, Albert A. (Colonel)
    12.07.2001-11.07.2003 Martin, Frances C. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    01.10.1994-DD.MM.RRRR 42. zdravotnická skupina


    01.10.1994-DD.MM.RRRR 42nd Medical Group


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138424#452570Verze : 1
    MOD