43. strategické křídlo [1970-1986]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

43. strategické křídlo [1970-1986]

43rd Strategic Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    43. strategické křídlo 43rd Strategic Wing
    Originální název:
    Original Name:
    43rd Strategic Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    04.02.1970
    Předchůdce:
    Predecessor:
    43. bombardovací křídlo, střední 43rd Bombardment Wing, Medium
    Datum zániku:
    Disbanded:
    04.11.1986
    Nástupce:
    Successor:
    43. bombardovací křídlo, těžké 43rd Bombardment Wing, Heavy
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.04.1970-01.01.1975 8. letecká armáda
    01.06.1972-14.11.1973 ?
    01.01.1975-04.11.1986 3. letecká divize
    01.04.1970-01.01.1975 Eighth Air Force
    01.06.1972-14.11.1973 attached to Air Division Provisional 57
    01.01.1975-04.11.1986 3rd Air Division
    Dislokace:
    Deployed:
    01.04.1970-04.11.1986 Yigo, Andersen AFB
    Velitel:
    Commander:
    01.04.1970-01.07.1970 Stephens, Lawrence E. (Colonel)
    01.07.1970-28.04.1972 Dunlap, Glen R. (Colonel)
    28.04.1972-15.06.1972 Armstrong, William P. (Colonel)
    15.06.1972-01.12.1972 McGrath, James H. (Colonel)
    01.12.1972-25.05.1973 McCarthy, James R. (Colonel)
    25.05.1973-25.08.1973 Shiver, Morris E. (Colonel)
    25.08.1973-09.11.1973 Magee, Lawton W. (Colonel)
    09.11.1973-15.06.1974 McCarthy, James R. (Colonel)
    15.06.1974-14.06.1975 Pringle, Andrew Jr (Colonel)
    14.06.1975-27.03.1976 Bass, Donald C. (Colonel)
    27.03.1976-27.06.1977 Patton, David L. (Colonel)
    27.06.1977-06.03.1978 Moses, William F. Jr (Colonel)
    06.03.1978-21.03.1978 Kelly, James A. (Colonel)
    21.03.1978-08.06.1979 Buzard, Lyman E. (Colonel)
    08.06.1979-30.05.1980 Evans, Wilfred E. (Colonel)
    30.05.1980-15.04.1981 Moore, Curtis D. (Colonel)
    15.04.1981-05.04.1982 Lockwood, Edward J. (Colonel)
    05.04.1982-10.01.1983 Stuntz, Jose E. (Colonel)
    10.01.1983-30.03.1984 Moorhous, Dudley M. (Colonel)
    30.03.1984-13.05.1985 Beezley, Ronnie W. (Colonel)
    13.05.1985-19.05.1986 Isaak, Robert J. (Colonel)
    19.05.1986-04.11.1986 Southerland, Grover R. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138427#452573Verze : 1
    MOD