Raketové zkušební středisko vzdušných sil [1951-1964]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 29.590,- Kč Chci přispět
Sraz 18.06.2017 Praha | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Raketové zkušební středisko vzdušných sil [1951-1964]

Air Force Missile Test Center

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Raketové zkušební středisko vzdušných sil Air Force Missile Test Center
    Originální název:
    Original Name:
    Air Force Missile Test Center
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    30.06.1951
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Divize zkušebního polygonu systémů velkého dosahu Long Range Proving Ground Division
    Datum zániku:
    Disbanded:
    15.05.1964
    Nástupce:
    Successor:
    Východní zkušební polygon vzdušných sil Air Force Eastern Test Range
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    14.05.1951-15.05.1964 ?
    14.05.1951-15.05.1964 Air Research and Development (later, Air Force Systems) Command
    Dislokace:
    Deployed:
    30.06.1951-15.05.1964 Patrick AFB
    Velitel:
    Commander:
    30.06.1951-01.08.1954 Richardson, William L. (Major General)
    01.08.1954-31.05.1960 Yates, Donald N. (Major General)
    31.05.1960-02.01.1964 Davis, Leighton I. (Major General)
    02.01.1964-15.05.1964 Sands, Harry J. Jr (Brigadier General)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil

    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138434#452580Verze : 0
    MOD