Východní kosmické a raketové středisko [1979-1991]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Východní kosmické a raketové středisko [1979-1991]

Eastern Space and Missile Center

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Východní kosmické a raketové středisko Eastern Space and Missile Center
    Originální název:
    Original Name:
    Eastern Space and Missile Center
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.10.1979
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Východní zkušební polygon vzdušných sil Air Force Eastern Test Range
    Datum zániku:
    Disbanded:
    12.11.1991
    Nástupce:
    Successor:
    45. kosmické křídlo 45th Space Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.10.1979-01.10.1989 ?
    01.10.1989-01.10.1990 ?
    01.10.1990-01.10.1991 9. kosmická divize
    01.10.1991-12.11.1991 Kosmické velitelství vzdušných sil
    01.10.1979-01.10.1989 Space and Missile Test Organization
    01.10.1989-01.10.1990 Space Systems Division
    01.10.1990-01.10.1991 9th Space Division
    01.10.1991-12.11.1991 Air Force Space Command
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    01.10.1979-01.05.1981 Burkland, John S. (Colonel)
    01.05.1981-14.12.1984 Jones, Marvin L. (Colonel)
    14.12.1984-25.06.1986 Lindsay, Nathan J. (Brigadier General)
    25.06.1986-13.08.1987 Mansur, John W. (Colonel)
    13.08.1987-23.03.1989 Gooch, Lawrence L. (Colonel)
    23.03.1989-27.01.1990 Bridges, Roy D. Jr (Colonel)
    27.01.1990-23.09.1991 Wormington, John R. (Colonel)
    23.09.1991-12.11.1991 Morrell, Jimmey R. (Brigadier General)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138436#452582Verze : 0
    MOD