46. zkušební křídlo [1992-]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

46. zkušební křídlo [1992-]

46th Test Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    46. zkušební křídlo 46th Test Wing
    Originální název:
    Original Name:
    46th Test Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    24.09.1992
    Předchůdce:
    Predecessor:
    46. křídlo protivzdušné obrany 46th Aerospace Defense Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.10.1992-DD.MM.RRRR ?
    01.10.1992-DD.MM.RRRR Air Force Development Test Center
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    01.10.1992-29.08.1994 Pollock, Elton T. (Colonel)
    29.08.1994-11.08.1997 Strittmatter, Harold T. (Colonel)
    11.08.1997-03.08.1999 Shackelford, Michael D. (Colonel)
    03.08.1999-10.07.2001 Eichhorn, David J. (Colonel)
    10.07.2001-02.07.2003 Sager, Dennis F. (Colonel)
    02.07.2003-26.05.2005 Nolan, Robert C. II (Colonel)
    26.05.2005-19.06.2007 Zeis, Joseph E. Jr (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    01.10.1992-08.09.1993 40. zkušební peruť
    01.10.1992-DD.MM.RRRR 46. zkušební skupina
    08.09.1993-DD.MM.RRRR 46. operační skupina


    01.10.1992-08.09.1993 40th Test Squadron
    01.10.1992-DD.MM.RRRR 46th Test Group
    08.09.1993-DD.MM.RRRR 46th Operations Group


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138440#452586Verze : 1
    MOD