52. přepadové stíhací křídlo [1951-1952]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
Sraz říjen 2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

52. přepadové stíhací křídlo [1951-1952]

52nd Fighter-Interceptor Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    52. přepadové stíhací křídlo 52nd Fighter-Interceptor Wing
    Originální název:
    Original Name:
    52nd Fighter-Interceptor Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.05.1951
    Předchůdce:
    Predecessor:
    52. stíhací křídlo pro každé počasí 52nd Fighter-All Weather Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    06.02.1952
    Nástupce:
    Successor:
    52. stíhací křídlo (protivzdušné obrany) 52nd Fighter Wing (Air Defense)
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.05.1951-06.02.1952 ?
    01.05.1951-06.02.1952 Eastern Air Defense Force
    Dislokace:
    Deployed:
    01.05.1951-06.02.1952 New Hanover, McGuire AFB
    Velitel:
    Commander:
    01.05.1951-04.12.1951 Beverly, Ernest H. (Colonel)
    04.12.1951-01.02.1952 Szaniawski, Edward W. (Colonel)
    01.02.1952-06.02.1952 Hoerner, LeRoy D. (Lieutenant Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    01.05.1951-06.02.1952 52. přepadová stíhací skupina


    01.05.1951-06.02.1952 52nd Fighter-Interceptor Group


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138467#452614Verze : 1
    MOD