60. vojenské transportní křídlo [1965-1991]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

60. vojenské transportní křídlo [1965-1991]

60th Military Airlift Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    60. vojenské transportní křídlo 60th Military Airlift Wing
    Originální název:
    Original Name:
    60th Military Airlift Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    27.12.1965
    Předchůdce:
    Predecessor:
    60. křídlo pro přepravu jednotek, střední 60th Troop Carrier Wing, Medium
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.11.1991
    Nástupce:
    Successor:
    60. transportní křídlo 60th Airlift Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    27.12.1965-08.01.1966 ?
    08.01.1966-15.02.1979 ?
    15.02.1979-21.07.1980 ?
    21.07.1980-01.11.1991 ?
    27.12.1965-08.01.1966 Military Air Transport Service
    08.01.1966-15.02.1979 Twenty-Second Air Force
    15.02.1979-21.07.1980 Military Airlift, Travis
    21.07.1980-01.11.1991 Twenty-Second Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    27.12.1965-07.01.1966 -, - (-)
    08.01.1966-08.07.1968 Casey, Maurice F. Jr (Brigadier General)
    08.07.1968-01.03.1970 Hill, James A. (Brigadier General)
    01.03.1970-14.05.1971 Germeraad, John H. (Brigadier General)
    14.05.1971-16.05.1973 Saunders, Ralph S. (Brigadier General)
    16.05.1973-15.10.1973 Shannon, Charles F. (Colonel)
    15.10.1973-02.05.1975 Morris, Harry A. (Brigadier General)
    02.05.1975-01.09.1977 Bennett, Donald W. (Colonel)
    01.09.1977-15.02.1979 Trott, Allen L. Jr (Colonel)
    15.02.1979-07.05.1980 Trzaskoma, Richard J. (Colonel)
    07.05.1980-21.07.1980 Jumper, Howard D. (Colonel)
    21.07.1980-08.03.1982 Burshnick, Anthony J. (Colonel)
    08.03.1982-27.02.1984 Sample, Robert W. (Colonel)
    27.02.1984-29.05.1986 Woods, Robert V. (Colonel)
    29.05.1986-06.04.1988 Pilsch, Thomas D. (Colonel)
    06.04.1988-02.06.1989 Tait, John C. (Colonel)
    02.06.1989-18.06.1990 Floyd, Bobby O. (Colonel)
    18.06.1990-11.07.1991 Beggert, William J. (Colonel)
    11.07.1991-01.11.1991 Sams, John B. Jr (Brigadier General)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    08.01.1966-15.02.1979 60. letištní skupina
    06.03.1978-15.02.1979 60. vojenská transportní skupina
    21.07.1980-DD.MM.RRRR 60. letištní skupina
    01.04.1990-DD.MM.RRRR 60. skupina bojového zabezpečení


    08.01.1966-15.02.1979 60th Air Base Group
    06.03.1978-15.02.1979 60th Military Airlift Group
    21.07.1980-DD.MM.RRRR 60th Air Base Group
    01.04.1990-DD.MM.RRRR 60th Combat Support Group


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138498#452645Verze : 0
    MOD