61. vojenské transportní křídlo [1965-1969]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 29.590,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

61. vojenské transportní křídlo [1965-1969]

61st Military Airlift Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    61. vojenské transportní křídlo 61st Military Airlift Wing
    Originální název:
    Original Name:
    61st Military Airlift Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    27.12.1965
    Předchůdce:
    Predecessor:
    61. křídlo pro přepravu jednotek, těžké 61st Troop Carrier Wing, Heavy
    Datum zániku:
    Disbanded:
    22.12.1969
    Nástupce:
    Successor:
    61. vojenské tranportní zabezpečovací křídlo 61st Military Airlift Support Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    27.12.1965-08.01.1966 ?
    08.01.1966-22.12.1969 ?
    27.12.1965-08.01.1966 Military Air Transport Service
    08.01.1966-22.12.1969 Twenty-Second Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    08.01.1966-22.12.1969 Honolulu, Hickam AFB
    Velitel:
    Commander:
    27.12.1965-07.01.1966 -, - (-)
    08.01.1966-27.02.1967 Rumsey, Herman (Brigadier General)
    27.02.1967-01.07.1967 Irwin, Jesse A. (Colonel)
    01.07.1967-02.07.1967 White, Ernest J. (Brigadier General)
    02.07.1967-01.08.1967 Irwin, Jesse A. (Colonel)
    01.08.1967-22.12.1969 White, Ernest J. (Brigadier General)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138506#452653Verze : 2
    MOD