61. vojenské tranportní zabezpečovací křídlo [1969-1980]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 29.590,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

61. vojenské tranportní zabezpečovací křídlo [1969-1980]

61st Military Airlift Support Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    61. vojenské tranportní zabezpečovací křídlo 61st Military Airlift Support Wing
    Originální název:
    Original Name:
    61st Military Airlift Support Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    22.12.1969
    Předchůdce:
    Predecessor:
    61. vojenské transportní křídlo 61st Military Airlift Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.04.1980
    Nástupce:
    Successor:
    61. letištní křídlo 61st Air Base Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    22.12.1969-01.10.1978 ?
    01.10.1978-01.04.1980 834. transportní divize
    22.12.1969-01.10.1978 Twenty-Second Air Force
    01.10.1978-01.04.1980 834th Airlift Division
    Dislokace:
    Deployed:
    22.12.1969-01.04.1980 Honolulu, Hickam AFB
    Velitel:
    Commander:
    22.12.1969-18.06.1970 White, Ernest J. (Brigadier General)
    18.06.1970-15.06.1971 Thomas, Lyle S. (Colonel)
    15.06.1971-15.08.1973 Campbell, Robert H. (Colonel)
    15.08.1973-23.05.1974 Campbell, Douglas L. (Colonel)
    23.05.1974-02.06.1976 Gardner, Paul E. (Colonel)
    02.06.1976-10.10.1978 Ross, Franklin A. (Colonel)
    10.10.1978-11.06.1979 Dixon, Robert H. (Colonel)
    11.06.1979-31.03.1980 Brownfield, Bird Royce (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138507#452654Verze : 1
    MOD