63. vojenské transportní křídlo [1966-1992]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

63. vojenské transportní křídlo [1966-1992]

63rd Military Airlift Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    63. vojenské transportní křídlo 63rd Military Airlift Wing
    Originální název:
    Original Name:
    63rd Military Airlift Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    08.01.1966
    Předchůdce:
    Predecessor:
    63. křídlo pro přepravu jednotek, těžké 63rd Troop Carrier Wing, Heavy
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.01.1992
    Nástupce:
    Successor:
    63. transportní křídlo 63rd Airlift Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    08.01.1966-01.04.1967 ?
    01.04.1967-01.01.1992 ?
    08.01.1966-01.04.1967 Eastern Transport Air Force
    01.04.1967-01.01.1992 Twenty-Second Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    08.01.1966-01.04.1967 Savannah, Hunter AFB
    01.04.1967-01.01.1992 San Bernardino, Norton AFB
    Velitel:
    Commander:
    08.01.1966-07.04.1966 Curtis, Gilbert L. (Colonel)
    07.04.1966-04.11.1966 Mantoux, Lopez J. (Colonel)
    04.11.1966-01.04.1967 Evans, James A. Jr (Colonel)
    01.04.1967-06.07.1968 Curtis, Gilbert L. (Brigadier General)
    06.07.1968-01.02.1970 Griffin, Louis G. (Brigadier General)
    01.02.1970-28.02.1971 Gonge, John F. (Brigadier General)
    28.02.1971-12.03.1973 Kearney, Lester T. Jr (Brigadier General)
    12.03.1973-15.08.1974 Wigley, Erskine (Brigadier General)
    15.08.1974-15.07.1975 Starr, Benjamin F. Jr (Brigadier General)
    15.07.1975-09.07.1976 Carson, William E. (Brigadier General)
    09.07.1976-21.02.1978 Powers, George B. Jr (Brigadier General)
    21.02.1978-07.07.1980 Cassidy, Duane H. (Brigadier General)
    07.07.1980-24.02.1982 Watts, Claudius E. III (Brigadier General)
    24.02.1982-25.06.1984 Vickery, Charles A. (Brigadier General)
    25.06.1984-26.06.1986 Eggers, Thomas E. (Brigadier General)
    26.06.1986-07.04.1988 Ervin, Marvin S. (Colonel)
    07.04.1988-23.07.1990 Bailey, Brooke P. (Colonel)
    23.07.1990-01.01.1992 Neal, Robert F. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138518#452665Verze : 1
    MOD