71. křídlo pro letecký výcvik [1972-]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

71. křídlo pro letecký výcvik [1972-]

71st Flying Training Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    71. křídlo pro letecký výcvik 71st Flying Training Wing
    Originální název:
    Original Name:
    71st Flying Training Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    14.04.1972
    Předchůdce:
    Predecessor:
    71. křídlo výstrahy před raketami 71st Missile Warning Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.11.1972-01.07.1993 ?
    01.07.1993-DD.MM.RRRR 19. letecká armáda
    01.11.1972-01.07.1993 Air Training Command
    01.07.1993-DD.MM.RRRR Nineteenth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    01.11.1972-24.09.1973 Rollston, John P. (Colonel)
    24.09.1973-15.07.1974 Bissell, Schuyler (Colonel)
    15.07.1974-10.04.1975 Kertesz, George T. (Colonel)
    10.04.1975-17.08.1976 Smothermon, James P. (Colonel)
    17.08.1976-01.08.1978 Magner, Thomas J. (Colonel)
    01.08.1978-09.04.1979 Pennington, David J. (Colonel)
    09.04.1979-11.06.1980 Cooney, Wilson C. (Colonel)
    11.06.1980-16.03.1982 Harlow, Giles D. Jr (Colonel)
    16.03.1982-02.03.1984 Rigg, Donald A. (Colonel)
    02.03.1984-22.05.1986 Hinman, Ellwood P. III (Colonel)
    22.05.1986-16.06.1987 Thompson, William L. (Colonel)
    16.06.1987-02.05.1989 Shamblin, Ronald G. (Colonel)
    02.05.1989-22.05.1990 Newton, Lloyd W. (Colonel)
    22.05.1990-07.08.1992 Craigie, Donald F. (Colonel)
    07.08.1992-22.02.1994 Bole, Samuel J. (Colonel)
    22.02.1994-28.07.1995 Soligan, James N. (Colonel)
    28.07.1995-21.02.1997 Ellis, Edward R. (Colonel)
    21.02.1997-15.10.1998 Murmaugh, Daniel J. (Colonel)
    15.10.1998-16.03.2000 Bedke, Curtis M. (Colonel)
    16.03.2000-19.04.2002 Raaburg, Douglas L. (Colonel)
    19.04.2002-29.08.2003 Stewart, Alfred J. (Colonel)
    29.08.2003-02.02.2005 Callan, Michael W. (Colonel)
    02.02.2005-15.09.2006 Benson, Bryan J. (Colonel)
    15.09.2006-11.07.2008 Klumpp, Richard A. Jr (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    15.12.1991-DD.MM.RRRR 71. operační skupina


    15.12.1991-DD.MM.RRRR 71st Operations Group


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138547#452694Verze : 0
    MOD