2851. letištní skupina [1964-1992]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

2851. letištní skupina [1964-1992]

2851st Air Base Group

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    2851. letištní skupina 2851st Air Base Group
    Originální název:
    Original Name:
    2851st Air Base Group
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    16.10.1964
    Předchůdce:
    Predecessor:
    2851. letištní křídlo 2851st Air Base Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.10.1992
    Nástupce:
    Successor:
    651. skupina zabezpečení 651st Support Group
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    16.10.1964-01.10.1992 ?
    16.10.1964-01.10.1992 San Antonio Air Materiel Area
    Dislokace:
    Deployed:
    16.10.1964-01.10.1992 San Antonio, Kelly Air Force Base
    Velitel:
    Commander:
    16.10.1964-01.01.1967 Bechtel, Howard J. (Colonel)
    01.01.1967-13.06.1967 Peebles, Farley E. (Colonel)
    13.06.1967-01.11.1968 Shiffrin, Benjamin H. (Colonel)
    01.11.1968-26.12.1970 Arnold, Edison F. (Colonel)
    26.12.1970-31.01.1972 Dorgan, Harold K. (Colonel)
    31.01.1972-01.05.1973 Fry, Joe (Colonel)
    01.05.1973-23.05.1974 MacLachlan, William L. (Colonel)
    23.05.1974-01.08.1975 Harrison, Kenneth E. (Colonel)
    01.08.1975-09.08.1976 Taylor, Harry W. Jr (Colonel)
    09.08.1976-10.06.1977 Smith, Myron G. (Colonel)
    10.06.1977-30.12.1977 Sutton, Everett M. (Colonel)
    30.12.1977-28.02.1978 Bianckino, Richard A. (Colonel)
    28.02.1978-15.06.1979 Mellott, Lester R. Jr (Colonel)
    15.06.1979-22.06.1981 Manns, Robert A. (Colonel)
    22.06.1981-22.08.1984 Webb, John A. (Colonel)
    22.08.1984-25.10.1984 Miller, Robert A. (Lieutenant Colonel)
    25.10.1984-01.07.1986 Williams, Thomas O. II (Colonel)
    01.07.1986-19.08.1986 Donley, Martin A. (Lieutenant Colonel)
    19.08.1986-01.06.1989 Hobgood, Leslie A. (Colonel)
    01.06.1989-17.07.1989 Concannon, James (Lieutenant Colonel)
    17.07.1989-19.07.1991 Jones, James T. (Colonel)
    19.07.1991-27.07.1992 Holmes, Raymond T. (Colonel)
    27.07.1992-21.09.1992 McGann, Edward J. (Colonel)
    21.09.1992-01.10.1992 Holmes, Raymond T. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138551#452698Verze : 0
    MOD