78. přepadové stíhací křídlo [1950-1952]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.400,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

78. přepadové stíhací křídlo [1950-1952]

78th Fighter-Interceptor Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    78. přepadové stíhací křídlo 78th Fighter-Interceptor Wing
    Originální název:
    Original Name:
    78th Fighter-Interceptor Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    20.01.1950
    Předchůdce:
    Predecessor:
    78. stíhací křídlo 78th Fighter Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    06.02.1952
    Nástupce:
    Successor:
    78. stíhací křídlo (protivzdušné obrany) 78th Fighter Wing (Air Defense)
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    20.01.1950-01.08.1950 4. letecká armáda
    10.11.1949-31.07.1950 dočasně podřízeno : ?
    01.08.1950-06.02.1952 ?
    20.01.1950-01.08.1950 Fourth Air Force
    10.11.1949-31.07.1950 attached to Western Air Defense Force
    01.08.1950-06.02.1952 Western Air Defense Force
    Dislokace:
    Deployed:
    20.01.1950-06.02.1952 Novato, Hamilton AFB
    Velitel:
    Commander:
    20.01.1950-01.04.1950 Usher, George L. (Colonel)
    01.04.1950-12.03.1951 Steel, George H. (Colonel)
    01.07.1951-06.02.1952 Andrew, James W. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138557#452704Verze : 0
    MOD