78. křídlo pro letecký výcvik [1972-1977]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.400,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

78. křídlo pro letecký výcvik [1972-1977]

78th Flying Training Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    78. křídlo pro letecký výcvik 78th Flying Training Wing
    Originální název:
    Original Name:
    78th Flying Training Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    14.04.1972
    Předchůdce:
    Predecessor:
    78. stíhací křídlo (protivzdušné obrany) 78th Fighter Wing (Air Defense)
    Datum zániku:
    Disbanded:
    30.09.1977
    Nástupce:
    Successor:
    78. letištní křídlo 78th Air Base Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.12.1972-30.09.1977 ?
    01.12.1972-30.09.1977 Air Training Command
    Dislokace:
    Deployed:
    01.12.1972-30.09.1977 Webb AFB
    Velitel:
    Commander:
    01.12.1972-21.08.1973 Umstead, Stanley M. Jr (Brigadier General)
    21.08.1973-19.07.1974 Liotta, Robert G. (Colonel)
    19.07.1974-08.06.1976 Owens, Robert A. (Colonel)
    08.06.1976-30.09.1977 Spannaus, Harry A. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138559#452706Verze : 0
    MOD