2750. letištní křídlo [1949-1992]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

2750. letištní křídlo [1949-1992]

2750th Air Base Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    2750. letištní křídlo 2750th Air Base Wing
    Originální název:
    Original Name:
    2750th Air Base Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    05.10.1949
    Předchůdce:
    Predecessor:
    2750. základna vzdušných sil 2750th Air Force Base
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.10.1992
    Nástupce:
    Successor:
    645. letištní křídlo 645th Air Base Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    05.10.1949-01.07.1992 ?
    01.07.1992-DD.MM.RRRR ?
    05.10.1949-01.07.1992 Army Air Forces Technical Service Command
    01.07.1992-DD.MM.RRRR Aeronautical Systems Center
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    05.10.1949-29.03.1952 Morris, Joseph T. (Brigadier General)
    29.03.1952-02.10.1953 Brown, C. Pratt (Brigadier General)
    02.10.1953-10.08.1957 Barton, Paul L. (Brigadier General)
    10.08.1957-01.07.1958 Hardy, Donald L. (Brigadier General)
    01.07.1958-20.05.1960 Howe, John D. (Brigadier General)
    20.05.1960-10.08.1960 Cochran, James C. (Colonel)
    10.08.1960-03.08.1962 Helton, Elbert (Colonel)
    03.08.1962-01.08.1964 McClernon, Glen J. (Colonel)
    01.08.1964-21.12.1965 Exon, Arthur E. (Colonel)
    21.12.1965-09.07.1968 Wise, Jowell C. (Colonel)
    09.07.1968-03.09.1970 Williams, Colman O. (Colonel)
    03.09.1970-15.06.1972 Rafalko, Edmund A. (Colonel)
    15.06.1972-31.01.1975 Jarvis, Irby B. Jr (Colonel)
    31.01.1975-23.01.1976 Clement, Robert W. (Colonel)
    23.01.1976-14.01.1977 Hall, Titus C. (Colonel)
    14.01.1977-23.04.1979 Lueker, Rano E. (Colonel)
    23.04.1979-26.06.1981 Rigney, James H. Jr (Colonel)
    26.06.1981-29.06.1984 Peterson, Leonard R. (Colonel)
    29.06.1984-01.03.1987 Fox, Charles E. Jr (Colonel)
    01.03.1987-26.07.1989 Kollar, Stephen F. (Colonel)
    26.07.1989-24.07.1990 Tewell, Dennis P. (Colonel)
    24.07.1990-01.10.1992 Orellana, William B. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138588#452735Verze : 0
    MOD