314. taktické transportní křídlo [1967-1991]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

314. taktické transportní křídlo [1967-1991]

314th Tactical Airlift Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    314. taktické transportní křídlo 314th Tactical Airlift Wing
    Originální název:
    Original Name:
    314th Tactical Airlift Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.08.1967
    Předchůdce:
    Predecessor:
    314. křídlo pro přepravu jednotek 314th Troop Carrier Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.12.1991
    Nástupce:
    Successor:
    314. transportní křídlo 314th Airlift Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.08.1967-01.11.1968 315. letecká divize
    01.11.1968-31.05.1971 327. letecká divize
    31.05.1971-15.03.1972 12. letecká armáda
    15.03.1972-31.12.1974 834. letecká divize
    31.12.1974-01.12.1991 ?
    01.08.1967-01.11.1968 315th Air Division
    01.11.1968-31.05.1971 327th Air Division
    31.05.1971-15.03.1972 Twelfth Air Force
    15.03.1972-31.12.1974 834th Air Division
    31.12.1974-01.12.1991 Twenty-Second Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    01.08.1967-31.05.1971 Kung Kuan AB
    Velitel:
    Commander:
    14.02.1967-12.03.1968 Jones, Paul A. (Colonel)
    12.03.1968-12.10.1968 Lutton, Lyle D. (Colonel)
    12.10.1968-15.07.1970 Jones, Albert W. (Colonel)
    15.07.1970-22.01.1971 Phillips, William T. (Colonel)
    22.01.1971-15.05.1971 Staley, Ray C. (Colonel)
    15.05.1971-31.05.1971 Iosue, Andrew P. (Colonel)
    31.05.1971-31.07.1972 Gibney, Richard J. (Colonel)
    31.07.1972-14.05.1973 Drury, Richard T. (Colonel)
    14.05.1973-18.10.1973 Janssen, Frank W. (Colonel)
    18.10.1973-03.11.1973 Gauch, Eugene W. Jr (Brigadier General)
    03.11.1973-16.07.1974 Coverdale, Robert F. (Colonel)
    16.07.1974-19.01.1976 Davis, John E. (Colonel)
    19.01.1976-01.08.1977 Mohney, Russell E. (Brigadier General)
    01.08.1977-16.10.1978 Nagel, Donald M. (Colonel)
    16.10.1978-17.07.1981 Hansen, Alfred G. (Brigadier General)
    17.07.1981-25.07.1983 Freeman, Dan W. (Colonel)
    25.07.1983-11.04.1985 Kehler, William A. (Colonel)
    11.04.1985-26.03.1986 Hargrove, Floyd E. (Colonel)
    26.03.1986-04.05.1988 Barnhill, Charles C. Jr (Colonel)
    04.05.1988-03.11.1989 Loranger, Donald E. Jr (Colonel)
    03.11.1989-30.09.1991 Hart, Albert R. (Colonel)
    30.09.1991-01.12.1991 Wax, Charles J. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    15.09.1978-15.06.1980 314. taktická transportní skupina


    15.09.1978-15.06.1980 314th Tactical Airlift Group


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138680#452827Verze : 1
    MOD