325. přepadové stíhací křídlo [1951-1952]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.400,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

325. přepadové stíhací křídlo [1951-1952]

325th Fighter-Interceptor Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    325. přepadové stíhací křídlo 325th Fighter-Interceptor Wing
    Originální název:
    Original Name:
    325th Fighter-Interceptor Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.05.1951
    Předchůdce:
    Predecessor:
    325. stíhací křídlo pro každé počasí 325th Fighter-All Weather Wing 
    Datum zániku:
    Disbanded:
    06.02.1952
    Nástupce:
    Successor:
    325. stíhací křídlo (protivzdušné obrany) 325th Fighter Wing (Air Defense)
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.05.1951-06.02.1952 ?
    01.05.1951-06.02.1952 Western Air Defense Force
    Dislokace:
    Deployed:
    01.05.1951-06.02.1952 Tacoma, McChord AFB
    Velitel:
    Commander:
    01.05.1951-14.11.1951 Bennett, Thomas A. (Colonel)
    14.11.1951-26.11.1951 Tukey, Phillip E. Jr (Colonel)
    26.11.1951-06.02.1952 Bennett, Thomas A. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    01.05.1951-06.02.1952 325. letištní skupina
    01.05.1951-06.02.1952 325. přepadová stíhací skupina
    01.05.1951-06.02.1952 325. skupina údržby a zásobování


    01.05.1951-06.02.1952 325th Air Base Group
    01.05.1951-06.02.1952 325th Fighter-Interceptor Group
    01.05.1951-06.02.1952 325th Maintenance and Supply Group


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138696#452843Verze : 0
    MOD