349. vojenské transportní křídlo (přidružené) [1969-1992]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 29.590,- Kč Chci přispět
Sraz 18.06.2017 Praha | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

349. vojenské transportní křídlo (přidružené) [1969-1992]

349th Military Airlift Wing (Associate)

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    349. vojenské transportní křídlo (přidružené) 349th Military Airlift Wing (Associate)
    Originální název:
    Original Name:
    349th Military Airlift Wing (Associate)
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    25.07.1969
    Předchůdce:
    Predecessor:
    349. vojenské transportní křídlo 349th Military Airlift Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.02.1992
    Nástupce:
    Successor:
    349. tranportní křídlo (přidružené) 349th Airlift Wing (Associate) 
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    02.06.1969-31.12.1969 Záložní oblast 6. letecké armády
    31.12.1969-08.10.1976 ?
    08.10.1976-DD.MM.RRRR 4. letecká armáda
    02.06.1969-31.12.1969 Sixth Air Force Reserve Region
    31.12.1969-08.10.1976 Western Air Force Reserve Region
    08.10.1976-DD.MM.RRRR Fourth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    25.07.1969-15.12.1969 Foster, Ray M. (Colonel)
    15.12.1969-08.04.1970 Carroll, Arthur C. (Colonel)
    08.04.1970-31.12.1973 Means, Billy C. (Colonel)
    31.12.1973-12.01.1976 Wade, James L. (Brigadier General)
    12.01.1976-01.02.1976 Black, Edward C. Jr (Colonel)
    01.02.1976-09.04.1979 Balch, Donald H. (Brigadier General)
    09.04.1979-12.04.1981 Wahleithner, James C. (Brigadier General)
    12.04.1981-04.06.1984 Sullivan, John G. (Brigadier General)
    04.06.1984-09.04.1988 Baumler, Dale R. (Brigadier General)
    09.04.1988-01.11.1990 Whaley, Wallace W. (Colonel)
    01.11.1990-18.11.1990 Spayd, Thomas F. (Colonel)
    18.11.1990-01.02.1992 Reiling, Keith T. (Brigadier General)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    25.07.1969-01.07.1973 944. vojenská transportní skupina (přidružená)


    25.07.1969-01.07.1973 944th Military Airlift Group (Associate)


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138715#452862Verze : 0
    MOD