374. taktické transportní křídlo [1968-1992]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

374. taktické transportní křídlo [1968-1992]

374th Tactical Airlift Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    374. taktické transportní křídlo 374th Tactical Airlift Wing
    Originální název:
    Original Name:
    374th Tactical Airlift Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.08.1968
    Předchůdce:
    Predecessor:
    374. křídlo pro přepravu jednotek 374th Troop Carrier Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.04.1992
    Nástupce:
    Successor:
    374. transportní křídlo 374th Airlift Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.08.1968-01.11.1968 315. letecká divize (bojová přepravní)
    01.11.1968-31.05.1971 313. letecká divize
    31.05.1971-15.11.1973 327. letecká divize
    15.11.1973-31.03.1975 13. letecká armáda
    31.03.1975-01.10.1978 ?
    01.10.1978-01.04.1992 834. transportní divize
    01.08.1968-01.11.1968 315th Air Division (Combat Cargo)
    01.11.1968-31.05.1971 313th Air Division
    31.05.1971-15.11.1973 327th Air Division
    15.11.1973-31.03.1975 Thirteenth Air Force
    31.03.1975-01.10.1978 Twenty-Second Air Force
    01.10.1978-01.04.1992 834th Airlift Division
    Dislokace:
    Deployed:
    01.08.1968-31.05.1971 Naha, Naha Air Base
    31.05.1971-15.11.1973 Ching Chaun Kang AB
    15.11.1973-01.10.1989 City of Angeles, Clark Air Base
    Velitel:
    Commander:
    01.08.1968-25.01.1969 Crane, Russell D. (Colonel)
    25.01.1969-11.07.1970 Farris, Kelton M. (Brigadier General)
    11.07.1970-31.05.1971 Greenhill, Noble F. Jr (Colonel)
    31.05.1971-18.05.1973 Iosue, Andrew P. (Colonel)
    18.05.1973-12.02.1975 Baginski, James I. (Colonel)
    12.02.1975-24.04.1975 Navas, Albert M. (Colonel)
    24.04.1975-01.08.1975 Baginski, James I. (Colonel)
    01.08.1975-15.08.1977 Navas, Albert M. (Colonel)
    15.08.1977-29.08.1977 Boettcher, Gary G. (Colonel)
    29.08.1977-01.10.1978 Maturo, Jimmy L. (Colonel)
    01.10.1978-31.10.1978 Mahew, James H. (Colonel)
    31.10.1978-27.06.1980 Wharton, Browning C. Jr (Colonel)
    27.06.1980-08.06.1981 Alexander, James W. (Colonel)
    08.06.1981-11.02.1983 Willis, Frank E. (Colonel)
    11.02.1983-27.06.1985 Fathera, Lowell G. (Colonel)
    27.06.1985-21.04.1988 Cardile, Frank (Colonel)
    21.04.1988-25.07.1990 Foerster, Robert Y. (Colonel)
    25.07.1990-01.04.1992 Durham, George R. Jr (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138730#452877Verze : 4
    MOD