375. letecké zdravotnické transportní křídlo [1965-1990]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

375. letecké zdravotnické transportní křídlo [1965-1990]

375th Aeromedical Airlift Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    375. letecké zdravotnické transportní křídlo 375th Aeromedical Airlift Wing
    Originální název:
    Original Name:
    375th Aeromedical Airlift Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    27.12.1965
    Předchůdce:
    Predecessor:
    375. křídlo pro přepravu jednotek, střední 375th Troop Carrier Wing, Medium
    Datum zániku:
    Disbanded:
    30.03.1990
    Nástupce:
    Successor:
    375. vojenské transportní křídlo 375th Military Airlift Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    27.12.1965-01.01.1984 ?
    01.01.1984-01.02.1990 23. letecká armáda
    01.02.1990-30.03.1990 ?
    27.12.1965-01.01.1984 Military Air Transport Service
    01.01.1984-01.02.1990 Twenty-Third Air Force
    01.02.1990-30.03.1990 Twenty-Second Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    27.12.1965-11.01.1966 -, - (-)
    12.01.1966-03.08.1966 Nix, William E. (Colonel)
    03.08.1966-06.09.1966 Brenner, Felix G. (Colonel)
    06.09.1966-01.10.1968 Waesche, Harry L. (Colonel)
    01.10.1968-01.11.1969 Moeller, Robert L. (Colonel)
    01.11.1969-13.05.1971 Self, John W. (Colonel)
    13.05.1971-24.05.1971 Jones, Muller L. (Colonel)
    24.05.1971-31.05.1974 Contestable, Frank W. (Colonel)
    31.05.1974-30.06.1975 Irions, Charles C. (Colonel)
    30.06.1975-29.01.1976 Bergerot, Paul A. (Colonel)
    29.01.1976-09.06.1978 Diamond, Hubert S. (Colonel)
    09.06.1978-22.05.1981 Doglione, John A. (Colonel)
    22.05.1981-10.06.1982 Purvine, Bruce M. (Colonel)
    10.06.1982-25.05.1984 Massingale, John E. (Colonel)
    25.05.1984-22.10.1986 Pelini, Louis V. (Colonel)
    22.10.1986-31.05.1988 Fowler, Richard B. II (Colonel)
    31.05.1988-11.10.1989 Mitchell, Bobbie L. (Colonel)
    11.10.1989-30.03.1990 Hogle, Walter S. Jr (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138734#452881Verze : 1
    MOD