437. vojenské transportní křídlo [1965-1991]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

437. vojenské transportní křídlo [1965-1991]

437th Military Airlift Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    437. vojenské transportní křídlo 437th Military Airlift Wing
    Originální název:
    Original Name:
    437th Military Airlift Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    27.12.1965
    Předchůdce:
    Predecessor:
    437. křídlo pro přepravu jednotek, střední 437th Troop Carrier Wing, Medium
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.10.1991
    Nástupce:
    Successor:
    437. transportní křídlo 437th Airlift Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    27.12.1965-08.01.1966 ?
    08.01.1966-DD.MM.RRRR 21. letecká armáda
    27.12.1965-08.01.1966 Military Air Transport Service
    08.01.1966-DD.MM.RRRR Twenty-First Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    27.12.1965-07.01.1966 -, - (-)
    08.01.1966-26.07.1966 Kreidler, Howard W. (Brigadier General)
    26.07.1966-01.03.1969 McBride, William V. (Brigadier General)
    01.03.1969-01.08.1970 Ireland, Clare T. Jr (Brigadier General)
    01.08.1970-01.04.1972 Kennedy, Thomas B. (Brigadier General)
    01.04.1972-01.02.1974 Moeller, Robert L. (Brigadier General)
    01.02.1974-14.03.1975 Sadler, Thomas M. (Brigadier General)
    14.03.1975-01.03.1978 Bishop, Tedd L. (Brigadier General)
    01.03.1978-20.06.1979 Powers, George B. Jr (Brigadier General)
    20.06.1979-23.06.1981 Robinett, Eugene D. (Colonel)
    23.06.1981-20.07.1983 Logeais, Donald A. (Colonel)
    20.07.1983-28.06.1985 Landers, Paul E. Jr (Colonel)
    28.06.1985-11.06.1987 McCombs, James C. (Colonel)
    11.06.1987-17.05.1988 Hinkel, James F. (Colonel)
    17.05.1988-10.05.1990 Marcrander, David B. (Colonel)
    10.05.1990-25.07.1991 Handy, John W. (Colonel)
    25.07.1991-01.10.1991 Mikolajcik, Thomas R. (Brigadier General)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138800#452947Verze : 1
    MOD