3800. letištní skupina [1979-1983]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.400,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

3800. letištní skupina [1979-1983]

3800th Air Base Group

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    3800. letištní skupina 3800th Air Base Group
    Originální název:
    Original Name:
    3800th Air Base Group
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    02.01.1979
    Předchůdce:
    Predecessor:
    3800. letištní křídlo 3800th Air Base Wing
    Datum zániku:
    Disbanded:
    21.07.1983
    Nástupce:
    Successor:
    3800. letištní křídlo 3800th Air Base Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    02.01.1979-21.07.1983 ?
    02.01.1979-21.07.1983 Air University
    Dislokace:
    Deployed:
    02.01.1979-21.07.1983 Montgomery, Maxwell Air Force Base
    Velitel:
    Commander:
    02.01.1979-01.06.1979 Hartwig, Robert D. (Colonel)
    01.06.1979-07.07.1980 McClain, Robert W. (Colonel)
    07.07.1980-15.04.1982 Palmer, William D. (Colonel)
    15.04.1982-30.06.1983 Brackett, Donald F. (Colonel)
    30.06.1983-21.07.1983 Johnson, Vardaman F. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138876#453023Verze : 0
    MOD