3800. letištní křídlo [1983-1992]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

3800. letištní křídlo [1983-1992]

3800th Air Base Wing

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    3800. letištní křídlo 3800th Air Base Wing
    Originální název:
    Original Name:
    3800th Air Base Wing
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    21.07.1983
    Předchůdce:
    Predecessor:
    3800. letištní skupina 3800th Air Base Group
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.10.1992
    Nástupce:
    Successor:
    502. letištní křídlo 502nd Air Base Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    21.07.1983-01.10.1992 ?
    21.07.1983-01.10.1992 Air University
    Dislokace:
    Deployed:
    21.07.1983-01.10.1992 Montgomery, Maxwell Air Force Base
    Velitel:
    Commander:
    30.06.1983-25.03.1985 Johnson, Vardaman F. (Colonel)
    25.03.1985-20.06.1988 Dierlam, Mark J. (Colonel)
    20.06.1988-18.06.1991 Vogl, David J. (Colonel)
    18.06.1991-01.10.1992 Adams, Gerald R. (Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138877#453024Verze : 0
    MOD