1926. spojovací a instalační skupina [1977-1981]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
Vánoční srazy 9.12.2017 Praha a Karviná | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

1926. spojovací a instalační skupina [1977-1981]

1926th Communications and Installation Group

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    1926. spojovací a instalační skupina 1926th Communications and Installation Group
    Originální název:
    Original Name:
    1926th Communications and Installation Group
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    30.06.1977
    Předchůdce:
    Predecessor:
    1926. spojovací letka 1926th Communications Squadron
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.06.1981
    Nástupce:
    Successor:
    1926. spojovací letka 1926th Communications Squadron
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    30.06.1977-01.06.1981 ?
    30.06.1977-01.06.1981 Southern Communications Area
    Dislokace:
    Deployed:
    30.06.1977-01.06.1981 Warner Robins, Robins AFB
    Velitel:
    Commander:
    30.06.1977-02.11.1979 Moody, Douglas E. (Lieutenant Colonel)
    02.11.1979-02.02.1980 Peeples, Paul W. (Lieutenant Colonel)
    02.02.1980-01.06.1981 Gatwood, Eugene G. (Lieutenant Colonel)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138949#453096Verze : 0
    MOD