27. letecká divize (obranná) [1950-1952]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 29.590,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

27. letecká divize (obranná) [1950-1952]

27th Air Division (Defense)

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    27. letecká divize (obranná) 27th Air Division (Defense)
    Originální název:
    Original Name:
    27th Air Division (Defense)
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    07.09.1950
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.02.1952
    Nástupce:
    Successor:
    27. letecká divize (obranná) 27th Air Division (Defense)
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    20.09.1950-01.02.1952 ?
    20.09.1950-01.02.1952 Western Air Defense Force
    Dislokace:
    Deployed:
    20.09.1950-01.02.1952 San Bernardino, Norton AFB

    Velitel:
    Commander:
    20.09.1950-13.10.1950 Loofbourrow, Philip C. (Colonel)
    13.10.1950-01.02.1952 Hutchinson, Donald R. (Brigadier General)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil

    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/139150#453297Verze : 0
    MOD