31. letecká divize (obranná) [1950-1952]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 29.590,- Kč Chci přispět
Sraz 18.06.2017 Praha | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

31. letecká divize (obranná) [1950-1952]

31st Air Division (Defense) 

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    31. letecká divize (obranná) 31st Air Division (Defense)
    Originální název:
    Original Name:
    31st Air Division (Defense)
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    07.09.1950
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.02.1952
    Nástupce:
    Successor:
    31. letecká divize (obranná) 31st Air Division (Defense)
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    08.10.1950-20.05.1951 ?
    27.11.1950-01.02.1951 dočasně podřízena : 30. letecká divize (obranná)
    20.05.1951-01.02.1952 ?
    08.10.1950-20.05.1951 Eastern Air Defense Force
    27.11.1950-01.02.1951 attached 30th Air Division (Defense)
    20.05.1951-01.02.1952 Central Air Defense Force
    Dislokace:
    Deployed:
    08.10.1950-18.12.1950 Mount Clemens, Selfridge AFB
    18.12.1950-01.02.1952 St. Paul, Fort Snelling

    Velitel:
    Commander:
    08.10.1950-18.12.1950 Cowan, Carter H. (First Lieutenant)
    18.12.1950-09.01.1951 Quanrud, Otto G. (Lieutenant Colonel)
    09.01.1951-07.07.1951 Grant, Harold W. (Colonel)
    07.07.1951-01.02.1952 Darcy, Thomas C. (Brigadier General)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/139166#453313Verze : 1
    MOD