32. letecká divize (SAGE) [1958-1963]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.400,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

32. letecká divize (SAGE) [1958-1963]

32nd Air Division (SAGE)

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    32. letecká divize (SAGE) 32nd Air Division (SAGE)
    Originální název:
    Original Name:
    32nd Air Division (SAGE)
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    21.10.1958
    Předchůdce:
    Predecessor:
    32. letecká divize (obranná) 32nd Air Division (Defense)
    Datum zániku:
    Disbanded:
    04.09.1963
    Nástupce:
    Successor:
    32. letecká divize 32nd Air Division
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    15.11.1958-01.08.1959 ?
    01.08.1959-04.09.1963 Velitelství protivzdušné obrany
    15.11.1958-01.08.1959 Eastern Air Defense Force
    01.08.1959-04.09.1963 Air Defense Command
    Dislokace:
    Deployed:
    15.11.1958-01.08.1961 Marietta, Dobbins AFB
    01.08.1961-04.09.1963 Oklahoma City AFS
    Velitel:
    Commander:
    15.11.1958-14.07.1959 Backus, Edward N. (Brigadier General)
    14.07.1959-01.08.1961 Wise, William H. (Brigadier General)
    01.08.1961-04.09.1963 Gent, Thomas J. Jr (Major General)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/139171#453318Verze : 2
    MOD