33. letecká divize (obranná) [1951-1952]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

33. letecká divize (obranná) [1951-1952]

33rd Air Division (Defense)

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    33. letecká divize (obranná) 33rd Air Division (Defense)
    Originální název:
    Original Name:
    33rd Air Division (Defense)
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    05.03.1951
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.02.1952
    Nástupce:
    Successor:
    33. letecká divize (obranná) 33rd Air Division (Defense)
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    19.03.1951-20.05.1951 ?
    20.05.1951-01.02.1952 ?
    19.03.1951-20.05.1951 Eastern Air Defense Force
    20.05.1951-01.02.1952 Central Air Defense Force
    Dislokace:
    Deployed:
    19.03.1951-01.02.1952 Oklahoma City, Tinker AFB
    Velitel:
    Commander:
    19.03.1951-22.03.1951 Schwartzberg, Harry (Lieutenant Colonel)
    22.03.1951-01.02.1952 Strahm, Victor H. (Colonel)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/139173#453320Verze : 0
    MOD