37. letecká divize [1966-1970]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 29.590,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

37. letecká divize [1966-1970]

37th Air Division

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    37. letecká divize 37th Air Division
    Originální název:
    Original Name:
    37th Air Division
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    20.01.1966
    Předchůdce:
    Predecessor:
    37. letecká divize (obranná) 37th Air Division (Defense)
    Datum zániku:
    Disbanded:
    30.06.1970
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    20.01.1966-01.04.1966 Velitelství protivzdušné obrany
    01.04.1966-01.12.1969 1. letecká armáda
    01.12.1969-30.06.1970 ?
    20.01.1966-01.04.1966 Air Defense Command
    01.04.1966-01.12.1969 First Air Force
    01.12.1969-30.06.1970 Aerospace Defense Command
    Dislokace:
    Deployed:
    01.04.1966-30.06.1970 Goose Bay, Goose AB
    Velitel:
    Commander:
    20.01.1966-01.04.1966 -, - (-)
    01.04.1966-12.01.1967 Burke, Archie M. (Brigadier General)
    12.01.1967-18.08.1968 Pease, John H. (Colonel)
    18.08.1968-30.06.1970 Darby, James A. (Colonel)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    01.04.1966-31.12.1969 Vzdušné síly na Islandu


    01.04.1966-31.12.1969 Air Forces Iceland


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/139188#453335Verze : 0
    MOD