39. letecká divize (obranná) [1952-1955]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.400,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

39. letecká divize (obranná) [1952-1955]

39th Air Division (Defense)

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    39. letecká divize (obranná) 39th Air Division (Defense)
    Originální název:
    Original Name:
    39th Air Division (Defense)
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.03.1952
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    18.03.1955
    Nástupce:
    Successor:
    39. letecká divize 39th Air Division
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.03.1952-01.09.1954 ?
    01.09.1954-18.03.1955 5. letecká armáda
    01.03.1952-01.09.1954 Japan Air Defense Force
    01.09.1954-18.03.1955 Fifth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    01.03.1952-18.03.1955 Misawa, Misawa AB
    Velitel:
    Commander:
    01.03.1952-30.05.1952 Hubbard, Boyd Jr (Colonel)
    30.05.1952-06.06.1953 Low, Curtis R. (Colonel)
    06.06.1953-15.09.1953 Culver, German P. (Colonel)
    15.09.1953-18.03.1955 Elder, William E. (Colonel)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    01.03.1955-18.03.1955 49. stíhací bombardovací křídlo


    01.03.1955-18.03.1955 49th Fighter-Bomber Wing


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/139191#453338Verze : 0
    MOD