43. letecká divize (obranná) [1952-1955]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

43. letecká divize (obranná) [1952-1955]

43rd Air Division (Defense)

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    43. letecká divize (obranná) 43rd Air Division (Defense)
    Originální název:
    Original Name:
    43rd Air Division (Defense)
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.03.1952
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    18.03.1955
    Nástupce:
    Successor:
    43. letecká divize 43rd Air Division
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.03.1952-01.09.1954 ?
    01.09.1954-18.03.1955 5. letecká armáda
    01.03.1952-01.09.1954 Japan Air Defense Force
    01.09.1954-18.03.1955 Fifth Air Force
    Dislokace:
    Deployed:
    01.03.1952-18.03.1955 Fukuoka, Itazuke Air Base

    Velitel:
    Commander:
    01.03.1952-DD.MM.1954 Stark, Charles W. (Colonel)
    DD.MM.1954-31.12.1954 Backus, Edward N. (Colonel)
    31.12.1954-18.03.1955 Gormly, Samuel J. Jr (Colonel)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/139211#453358Verze : 0
    MOD