Abe, Jošimicu

21.3.2015 - Spuštění nového fóra - prosím čtěte
30.05.2015 - Sraz Nelahozeves

Abe, Jošimicu

Yoshimitsu Abe / 阿部芳光

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Abe Abe
    Jméno:
    Given Name:
    Jošimicu Yoshimitsu
    Jméno v originále:
    Original Name:
    阿部芳光 / あべ・よしみつ
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.1898 ?, prefektura Ehime /
    DD.MM.1898 ?, Ehime Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1969 ?
    DD.MM.1969 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    náčelník štábu: 38. divízie Chief of Staff: 38th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www45160u.sakura.ne.jp;
    www.generals.dk
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/145788#468840 Verze : 0
    wlasto MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Abe Abe
    Jméno:
    Given Name:
    Jošimicu Yoshimitsu
    Jméno v originále:
    Original Name:
    阿部芳光 / あべ・よしみつ
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-26.05.1920 vojenská akadémia
    12.12.1920-29.11.1933 armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-26.05.1920 Military Academy
    12.12.1920-29.11.1933 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.12.1920 podporučík
    01.03.1941 plukovník
    10.06.1945 generálmajor
    26.12.1920 Second Lieutenant
    01.03.1941 Colonel
    10.06.1945 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    02.12.1940-01.03.1941 Náčelník štábu : 38. divize
    01.03.1941-23.03.1943 Náčelník štábu : 38. divize


    23.03.1943-08.07.1944 inštruktor Vojenská škola pechoty
    08.07.1944-26.05.1945 náčelník štábu, železničného velenia pre vnútrozemie
    26.05.1945-DD.MM.RRRR velitel železničnej zóny Hiroshima
    02.12.1940-01.03.1941 Chief of Staff : 38th Division
    01.03.1941-23.03.1943 Chief of Staff : 38th Division


    23.03.1943-08.07.1944 Instructor at the Infantry School
    08.07.1944-26.05.1945 Chief of Staff, Inland Railroad Command
    26.05.1945-DD.MM.RRRR Hiroshima Railroad Area Commander
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www45160u.sakura.ne.jp;
    www.generals.dk
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/145788#468844 Verze : 0
    wlasto MOD