Schirmer, Alfred

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Schirmer, Alfred

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schirmer Schirmer
    Jméno:
    Given Name:
    Alfred Alfred
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Alfred Schirmer
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Viceadmirál Vice Admiral
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    08.09.1892 Mohuč /
    08.09.1892 Mainz /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    31.10.1975 Bremerhaven /
    31.10.1975 Bremerhaven /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 2. admiralát Baltské moře Commander of the 2nd Admiral Baltic Sea
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/164471#497481Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schirmer Schirmer
    Jméno:
    Given Name:
    Alfred Alfred
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Alfred Schirmer
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    13.08.1921 nadporučík
    01.04.1924 kapitánporučík
    01.04.1929 korvetní kapitán
    01.08.1933 fregatní kapitán
    01.04.1935 námořní kapitán
    01.11.1939 Kontradmirál
    01.04.1942 Viceadmirál
    13.08.1921 Oberleutnant
    01.04.1924 Kapitänleutnant
    01.04.1929 Korvettenkapitän
    01.08.1933 Fregattenkapitän
    01.04.1935 Kapitän zur See
    01.11.1939 Rear Admiral
    01.04.1942 Vice Admiral
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    DD.11.1939-DD.MM.1942 Velitel : 2. admiralát stanice Baltské moře
    DD.MM.1942-DD.04.1943 Velitel : 2. admiralát Baltské moře
    DD.11.1939-DD.MM.1942 Commander : 2nd Admiral Baltic Sea Station
    DD.MM.1942-DD.04.1943 Commander : 2nd Admiral Baltic Sea
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    15.09.1944
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/164471#497482Verze : 0
    MOD